Zegarek Lorus, RRX35JX9, Damski
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
RRX35JX9
- Producent: LORUS
- Kod producenta: 4894138358326
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
-
Historia ceny
- 299,00 zł 269,00 zł
- RABAT: -15%
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Lorus |
| Rodzaj: | Damski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Pasek: | Skórzany |
| Szkło: | Mineralne |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Typ mechanizmu: | Kwarcowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Grubość: | 7 mm |
| Średnica: | 28 mm |
Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
