O firmie

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku.
W tym czasie umocniliśmy Swoją pozycję na rynku markowych zegarków, przez co staliśmy się wiodącym dystrybutorem i partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki.
Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Nas oferty.
Dzięki temu Nasi Klienci na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie dobieramy w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach.
Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA.
Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntował ich pozycję jako produkty: Premium.
Ambasadorzy zegarków tacy jak: Ole Einar Bjørndalen, Tony Parker z dumą reprezentują zegarki, które również i Państwo mogą znaleźć w Naszej ofercie.
Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE.
Salon sprzedaży, który mieści się w C.H. Galeria Graffica przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii lub paska ale również pozostawić zegarek do przeglądu i gruntownej naprawy.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z oferowanych przez Nas produktów. Z całą pewnością postaramy się w pełni usatysfakcjonować nawet tych najbardziej wymagających Klientów.


Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe, z pełną gwarancją. Po zakupie otrzymujecie Państwo:Oryginalnie zapakowany zegarek, Gwarancję, Paragon (faktura VAT).

 

Działamy na rynku internetowym od 2005 roku.

Aby potwierdzić naszą pozycję na rynku internetowym odsyłamy Państwa do komentarzy naszych klientów w sklepie, Allegro oraz Ceneo.

komentarze klientówimgimg

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z oferowanych przez Nas produktów. Z całą pewnością postaramy się w pełni usatysfakcjonować nawet tych najbardziej wymagających Klientów.Aktualnie firma prowadzi sklep w Rzeszowie :

  • salon sprzedaży w C.H. Galeria Graffica przy ulicy Lisa Kuli 19


Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time
Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time Zegarki Salon Sprzedaży Max-Time
 
   

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym salonie