Podaj nazwę, symbol lub fragment symbolu zegarka lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.

Grawerowanie gratis

Nasza Firma proponuję Państwu wykonanie indywidualnej dedykacji, dowolnego napisu, logotypu, znaku itp. na każdym zakupionym i zapłaconym u nas zegarku.

Przy zakupie zegarka za minimum 300zł na życzenie Państwa wykonujemy grawer napisu na kopercie, zapięciu lub bransolecie zegarka GRATIS! W przypadku zakupu zegarka tańszego niż 300 zł koszt grawerunku wynosi 19,90 zł niezależnie od ilości znaków.

Przy grawerowaniu nie ma limitu znaków, a jedynym ograniczeniem jest wielkość elementu na którym wykonywany jest grawer. Nie grawerujemy zegarków z formą płatności za pobraniem.

Prosimy wziąć pod uwagę to, że w większości zegarków na ich deklach producenci grawerują sporo informacji o zegarku, jego numery, materiał z jakiego został wykonany, klasę wodoszczelności, logotyp marki itp. Dlatego zawsze dostosowujemy się indywidualnie do istniejącego miejsca i konsultujemy z Państwem możliwość umieszczenia dedykacji i jej objętość. Grawer jest wykonany w technologii laserowej dzięki czemu jest bezpieczny dla zegarka i jego mechanizmu.

Uwaga! Zegarek z grawerem nie podlega możliwości standardowego zwrotu i odstąpienia od umowy, ponieważ uważany jest jako przedmiot wykonany na indywidualne zamówienie. Wysyłka realizowana jest wyłącznie Kurierem UPS + GRAWER, Pocztą Polską + GRAWERKurierem Inpost + GRAWER, Countries of the European Union + Poczta Polska, Countries outside the European Union - Poczta Polska, All countries - Poczta Polska list polecony.