Zegarek Tissot, T115.417.37.041.00, Męski, T-RACE CHRONO
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
T1154173704100
- Producent: TISSOT
- Kod producenta: 7611608286869
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
- Grawer laserowy: Gratis zobacz zrealizowane grawery
- TABLICZKA Z DEDYKACJĄ: Gratis do zamówienia! - zobacz zrealizowane tabliczki
-
Historia ceny
- 3 250,00 zł 2 925,00 zł
- RABAT: -13%
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Dla tego ZEGARKA, grawer lub tabliczkę z dedykacją wykonamy GARTIS.
Dodaj Zegarek do koszyka, a następnie wybierz odpowiednią OPCJĘ w koszyku.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Tissot |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna z powłoką PVD |
| Pasek: | Kauczukowy |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ETA G10.212 AB POWERDRIVE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Waga: | 110 g |
| Grubość: | 12 mm |
| Wysokość: | 48 mm |
| Szerokość: | 43 mm |
| Szerokość paska: | 22 mm |
| Funkcje: | chronograf, datownik, tachymetr, wskaźnik niskiego poziomu baterii |
| Cechy: | Zapięcie standardowe |
- Agresywny i wyścigowy charakter.
- Zainspirowany wieloletnim zaangażowaniem marki Tissot w wyścigi motocyklowe.
- Wygodny i łatwy w czyszczeniu gumowy pasek.
- Swiss made
Tissot T-Race to zwycięzca na torze i poza nim. Inspirowane wyścigami motocyklowymi detale i dynamiczny styl wzbogacone odrobiną krzykliwych kolorów pozwalają tym zegarkom szybko wchodzić na wysokie obroty i zapewniają im dobrą pozycję startową. Z Tissot T-Race pasja Tissot do sportów motorowych przyspiesza i znajduje sobie miejsce w czołówce modowego wyścigu.
Krzyż w logo firmy Tissot symbolizuje szwajcarską jakość i niezawodność, z których Tissot słynie już od 1853 roku. Sprzedawane w ponad 160 krajach świata czasomierze Tissot powstają z wyjątkowych materiałów, urzekają funkcjonalnością i wyszukanym wzornictwem oraz oferowane są w przystępnej cenie. Marka pozostaje wierna swojemu hasłu „Innovators by Tradition", nieustannie pracując nad kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami. Zegarmistrzowska precyzja Tissot była wielokrotnie doceniana. Tissot pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty i Partnera koszykarskiej ligi NBA oraz międzynarodowej federacji koszykówki FIBA i chińskiej ligi koszykówki CBA, wyścigu kolarskiego Tour de France oraz unii UCI i organizowanych przez nią mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, zawodów motocyklowych MotoGP™ oraz FIM World Superbike, a także francuskiej ligi rugby TOP14 i rozgrywek rugby: Pucharu Sześciu Narodów oraz Europejskiego Pucharu Champions i Challenge. Podobny zaszczyt spotkał markę Tissot w przypadku mistrzostw świata w szermierce i hokeju na lodzie oraz australijskiej ligi futbolowej AFL.
Firma MAX-TIME jest od 1995 roku salonem sprzedaży ZEGARKÓW. Każdy zakupiony u Nas zegarek jest w 100% oryginalny, o czym świadczy dołączane do każdego produktu firmowe opakowanie TISSOT wraz z dowodem zakupu i gwarancją.
Wszystkie sprzedawane zegarki TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Numery ref. T115.417.37.041.00, T1154173704100, T1154173704100
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie