Zegarek Tissot, T114.417.33.057.00, PRC200 CHRONOGRAPH
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
T1144173305700
- Producent: TISSOT
- Kod producenta: 7611608295540
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
- Grawer laserowy: Gratis zobacz zrealizowane grawery
- TABLICZKA Z DEDYKACJĄ: Gratis do zamówienia! - zobacz zrealizowane tabliczki
-
Historia ceny
- 2 700,00 zł 2 430,00 zł
- RABAT: -13%
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Dla tego ZEGARKA, grawer lub tabliczkę z dedykacją wykonamy GARTIS.
Dodaj Zegarek do koszyka, a następnie wybierz odpowiednią OPCJĘ w koszyku.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Tissot |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna z powłoką PVD |
| Bransoleta: | Stal szlachetna z powłoką PVD |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 200m zakręcana koronka |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ETA G10.212 POWERDRIVE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Grubość: | 12 mm |
| Wysokość: | 42 mm |
| Szerokość: | 43 mm |
| Szerokość bransolety: | 20 mm |
| Funkcje: | chronograf, datownik, tachymetr, wskaźnik niskiego poziomu baterii |
| Cechy: | Zakręcany dekiel, Zapięcie bezpieczne |
Krzyż w logo firmy Tissot symbolizuje szwajcarską jakość i niezawodność, z których Tissot słynie już od 1853 roku. Sprzedawane w ponad 160 krajach świata czasomierze Tissot powstają z wyjątkowych materiałów, urzekają funkcjonalnością i wyszukanym wzornictwem oraz oferowane są w przystępnej cenie. Marka pozostaje wierna swojemu hasłu „Innovators by Tradition", nieustannie pracując nad kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami. Zegarmistrzowska precyzja Tissot była wielokrotnie doceniana. Tissot pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty i Partnera koszykarskiej ligi NBA oraz międzynarodowej federacji koszykówki FIBA i chińskiej ligi koszykówki CBA, wyścigu kolarskiego Tour de France oraz unii UCI i organizowanych przez nią mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, zawodów motocyklowych MotoGP™ oraz FIM World Superbike, a także francuskiej ligi rugby TOP14 i rozgrywek rugby: Pucharu Sześciu Narodów oraz Europejskiego Pucharu Champions i Challenge. Podobny zaszczyt spotkał markę Tissot w przypadku mistrzostw świata w szermierce i hokeju na lodzie oraz australijskiej ligi futbolowej AFL.
Firma MAX-TIME jest od 1995 roku salonem sprzedaży ZEGARKÓW. Każdy zakupiony u Nas zegarek jest w 100% oryginalny, o czym świadczy dołączane do każdego produktu firmowe opakowanie TISSOT wraz z dowodem zakupu i gwarancją.
Wszystkie sprzedawane zegarki TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie