Zegarek Tissot, T114.417.11.057.00, PRC200 CHRONOGRAPH
- Wasze opinie: (Zobacz recenzje)
- Numer katalogowy:
- Producent: TISSOT
- Kod producenta: 7611608293522
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
-
Historia ceny
- 2 450,00 zł 2 205,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Tissot |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 200m zakręcana koronka |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ETA G10.212 POWERDRIVE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Grubość: | 12 mm |
| Wysokość: | 42 mm |
| Szerokość: | 43 mm |
| Szerokość bransolety: | 20 mm |
| Funkcje: | chronograf, datownik, tachymetr, wskaźnik niskiego poziomu baterii |
| Cechy: | Zakręcany dekiel, Zapięcie bezpieczne |
Wszystkie sprzedawane zegarki TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie