Zegarek Tissot, T101.417.16.051.00, PR 100 GENT CHRONOGRAPH
- Wasze opinie: (Zobacz recenzje)
- Numer katalogowy:
- Producent: TISSOT
- Kod producenta: 7611608272060
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
-
Historia ceny
- 1 950,00 zł 1 755,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Tissot |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Pasek: | Skórzany |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ETA G10.211 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Waga: | 65 g |
| Grubość: | 11 mm |
| Średnica: | 41 mm |
| Szerokość paska: | 20 mm |
| Funkcje: | chronograf, datownik |
| Cechy: | Zapięcie standardowe |
- Sportowy zegarek, który będzie pasował zarówno do ubioru codziennego, jak i wieczorowego.
- Wyrazisty, ale jednocześnie ponadczasowy i elegancki wygląd.
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy ułatwiające odczytanie godziny w ciemności.
- Prosta i bardzo czytelna tarcza.
- Swiss made
Model Tissot PR 100 to klasyczny zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, jakość oraz klasyczny styl.
Krzyż w logo firmy Tissot symbolizuje szwajcarską jakość i niezawodność, z których Tissot słynie już od 1853 roku. Sprzedawane w ponad 160 krajach świata czasomierze Tissot powstają z wyjątkowych materiałów, urzekają funkcjonalnością i wyszukanym wzornictwem oraz oferowane są w przystępnej cenie. Marka pozostaje wierna swojemu hasłu „Innovators by Tradition", nieustannie pracując nad kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami. Zegarmistrzowska precyzja Tissot była wielokrotnie doceniana. Tissot pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty i Partnera koszykarskiej ligi NBA oraz międzynarodowej federacji koszykówki FIBA i chińskiej ligi koszykówki CBA, wyścigu kolarskiego Tour de France oraz unii UCI i organizowanych przez nią mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, zawodów motocyklowych MotoGP™ oraz FIM World Superbike, a także francuskiej ligi rugby TOP14 i rozgrywek rugby: Pucharu Sześciu Narodów oraz Europejskiego Pucharu Champions i Challenge. Podobny zaszczyt spotkał markę Tissot w przypadku mistrzostw świata w szermierce i hokeju na lodzie oraz australijskiej ligi futbolowej AFL.
Firma MAX-TIME jest od 1995 roku salonem sprzedaży ZEGARKÓW. Każdy zakupiony u Nas zegarek jest w 100% oryginalny, o czym świadczy dołączane do każdego produktu firmowe opakowanie TISSOT wraz z dowodem zakupu i gwarancją.
Wszystkie sprzedawane zegarki TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Numery ref. T101.417.16.051.00, T1014171605100, T1014171605100
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie