Zegarek Tissot, T086.407.11.031.00, Luxury Automatic
- Wasze opinie: (Zobacz recenzje)
- Numer katalogowy:
- Producent: TISSOT
- Kod producenta: 7611608261255
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
-
Historia ceny
- 3 850,00 zł 3 080,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Tissot |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Automatyczny |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna |
| Szkło: | Szafirowe antyrefleksyjne |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Typ mechanizmu: | Swiss automatic ETA POWERMATIC 80 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Waga: | 155 g |
| Grubość: | 10 mm |
| Średnica: | 41 mm |
| Szerokość bransolety: | 22 mm |
| Funkcje: | datownik |
| Cechy: | Przeszklony dekiel, Zapięcie motylkowe |
- Mechanizm automatyczny z rezerwą chodu do 80 godzin.
- Szkło z powłoką antyrefleksyjną zapewniającą doskonałą czytelność.
- Łatwe w użyciu zapięcie zatrzaskowe.
- Przeszklony dekiel koperty pozwalający podziwiać pracę mechanizmu.
- Swiss made
Tissot opanował zegarmistrzostwo na poziomie profesora nauk ścisłych, co dało początek zegarkowi o niebywałej precyzji. To jego serce sprawia, że jest tak wyjątkowy. Sekret drzemie w nowym, rewolucyjnym mechanizmie Powermatic 80 oferującym ponadprzeciętną 80 godzinną rezerwę chodu. Aby sprostać wysokim standardom wyznaczanym przez mechanizm, zewnętrzny wygląd zegarka musiał być doskonały. Efektowi nie sposób się oprzeć, ale też nie ma powodów, by się opierać. Wiesz, że zasłużyłeś, żeby ulec tak luksusowej pokusie.
Krzyż w logo firmy Tissot symbolizuje szwajcarską jakość i niezawodność, z których Tissot słynie już od 1853 roku. Sprzedawane w ponad 160 krajach świata czasomierze Tissot powstają z wyjątkowych materiałów, urzekają funkcjonalnością i wyszukanym wzornictwem oraz oferowane są w przystępnej cenie. Marka pozostaje wierna swojemu hasłu „Innovators by Tradition", nieustannie pracując nad kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami. Zegarmistrzowska precyzja Tissot była wielokrotnie doceniana. Tissot pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty i Partnera koszykarskiej ligi NBA oraz międzynarodowej federacji koszykówki FIBA i chińskiej ligi koszykówki CBA, wyścigu kolarskiego Tour de France oraz unii UCI i organizowanych przez nią mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, zawodów motocyklowych MotoGP™ oraz FIM World Superbike, a także francuskiej ligi rugby TOP14 i rozgrywek rugby: Pucharu Sześciu Narodów oraz Europejskiego Pucharu Champions i Challenge. Podobny zaszczyt spotkał markę Tissot w przypadku mistrzostw świata w szermierce i hokeju na lodzie oraz australijskiej ligi futbolowej AFL.
Firma MAX-TIME jest od 1995 roku salonem sprzedaży ZEGARKÓW. Każdy zakupiony u Nas zegarek jest w 100% oryginalny, o czym świadczy dołączane do każdego produktu firmowe opakowanie TISSOT wraz z dowodem zakupu i gwarancją.
Wszystkie sprzedawane zegarki TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Numery ref. T086.407.11.031.00, T0864071103100, T0864071103100
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
