Zegarek SEIKO, SSB445P1, Męski , Chronograph
- Wasze opinie: (Zobacz recenzje)
- Numer katalogowy:
- Producent: SEIKO
- Kod producenta: 4954628251794
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
-
Historia ceny
- 1 800,00 zł 1 620,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Seiko |
| Rodzaj: | Męski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Typ mechanizmu: | Kwarcowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Waga: | 158 g |
| Grubość: | 12 mm |
| Średnica: | 43 mm |
| Szerokość bransolety: | 22 mm |
| Funkcje: | chronograf, datownik, tachymetr |
| Cechy: | Zakręcany dekiel |
Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:
- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie