Zegarek Mathey-Tissot, D1091BDI, Damski, Mandy
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
D1091BDI
- Producent: MATHEY-TISSOT
- Kod producenta: 5908220404132
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
- Grawer laserowy: Gratis zobacz zrealizowane grawery
- TABLICZKA Z DEDYKACJĄ: Gratis do zamówienia! - zobacz zrealizowane tabliczki
-
Historia ceny
- 1 590,00 zł 874,00 zł
- RABAT: -45%
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Dla tego ZEGARKA, grawer lub tabliczkę z dedykacją wykonamy GARTIS.
Dodaj Zegarek do koszyka, a następnie wybierz odpowiednią OPCJĘ w koszyku.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Mathey-Tissot |
| Rodzaj: | Damski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna z powłoką PVD |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz Ronda 762 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Grubość: | 8 mm |
| Średnica: | 32 mm |
| Cechy: | Zapięcie motylkowe |
Firma MAX-TIME jest od 1995 roku salonem sprzedaży ZEGARKÓW. Każdy zakupiony u Nas zegarek jest w 100% oryginalny, o czym świadczy dołączane do każdego produktu firmowe opakowanie MATHEY-TISSOT wraz z dowodem zakupu i gwarancją.
Wszystkie sprzedawane zegarki MATHEY-TISSOT są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie