Zegarek ADRIATICA, A3838.5165Q, Damski
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
A38385165Q
- Producent: ADRIATICA
- Kod producenta: 7640278517935
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
- Grawer laserowy: Gratis zobacz zrealizowane grawery
- TABLICZKA Z DEDYKACJĄ: Gratis do zamówienia! - zobacz zrealizowane tabliczki
-
Historia ceny
- 740,00 zł 740,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Dla tego ZEGARKA, grawer lub tabliczkę z dedykacją wykonamy GARTIS.
Dodaj Zegarek do koszyka, a następnie wybierz odpowiednią OPCJĘ w koszyku.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Adriatica |
| Rodzaj: | Damski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna |
| Szkło: | Mineralne |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ronda 783 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Grubość: | 7 mm |
| Wysokość: | 26 mm |
| Szerokość: | 22 mm |
JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM MARKI ADRIATICA
Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie