Zegarek ADRIATICA, A3136.5114Q, Damski
- Wasze opinie:
- Numer katalogowy:
A31365114Q
- Producent: ADRIATICA
- Kod producenta: 7640140922973
-
Dostępność:
Towar na magazynie Wysyłka 24h
- Grawer laserowy: Gratis zobacz zrealizowane grawery
- TABLICZKA Z DEDYKACJĄ: Gratis do zamówienia! - zobacz zrealizowane tabliczki
-
Historia ceny
- 890,00 zł 890,00 zł
Wszystkie zegarki i akcesoria oznaczone "Towar na magazynie - Wysyłka 24h" realizujemy w ciągu 24 godzin.
Wszystkie zegarki objęte są gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Dla tego ZEGARKA, grawer lub tabliczkę z dedykacją wykonamy GARTIS.
Dodaj Zegarek do koszyka, a następnie wybierz odpowiednią OPCJĘ w koszyku.
| WYSYŁKA 24h: | Tak |
| RODZAJ PRODUKTU: | ZEGAREK |
| Producent: | Adriatica |
| Rodzaj: | Damski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Koperta: | Stal szlachetna |
| Bransoleta: | Stal szlachetna |
| Szkło: | Szafirowe |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Typ mechanizmu: | Swiss quartz ETA F04.111 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Waga: | 67 g |
| Grubość: | 6 mm |
| Średnica: | 30 mm |
| Funkcje: | datownik |
JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM MARKI ADRIATICA ®
Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe.
Przy zakupie otrzymujecie Państwo:- Oryginalnie zapakowany zegarek
- Gwarancje (24 miesiące)
- Paragon (faktura VAT)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie