Podaj nazwę, symbol lub fragment symbolu zegarka lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.

Zegarek w prezencie na Walentynki - czy to dobry pomysł?

10-01-2018

W lutym swoje święto będą mieli zakochani. Walentynki mają w naszym kraju swoich przeciwników i zwolenników, ale w ostatnich latach osób z tej pierwszej grupy jest coraz mniej. Zakochani kupują sobie różne prezenty i chcą, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Czy kupno zegarka w prezencie jest dobrym rozwiązaniem? A jeśli tak, to na jakie modele zdecydować się? O czym jeszcze warto pamiętać w tym szczególnym dniu?

Czy warto obchodzić walentynki?

Tak, ponieważ jest to znakomita okazja, aby pokazać, że nasza druga połowa jest dla nas naprawdę ważna. Są osoby, które traktują to święto jako przejaw komercjalizacji, a przecież Walentynki to  rewelacyjna szansa, żeby kupić prezent drugiej połówce i spędzić z nią naprawdę fantastyczny dzień.  Chyba warto z takiej okazji skorzystać, nieprawdaż?

Czy kupno zegarka to dobry pomysł?

Wiele osób kompletnie nie ma pojęcia, na jaki podarek zdecydować się. Opcji jest bardzo dużo, co też nie ułatwia wyboru. Niektórzy zastanawiają się nad kupnem zegarka, ale nie wiedzą czy ten prezent będzie odpowiedni i czy obdarowana osoba będzie z niego zadowolona. Wydaje się jednak, że jest to naprawdę bardzo dobra opcja. Trzeba zaznaczyć, że obecnie w sprzedaży jest bardzo wiele stylowych i relatywnie tanich zegarków, które powinny przypaść do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

Jakie modele będą najlepsze dla mężczyzn?

Bardzo dobrym wyborem będzie zegarek szwajcarskiego producenta Tissot, który cechuje się kwarcowym mechanizmem, kopertą ze stali szlachetnej i skórzanym paskiem. Ponadto, posiada funkcję wodoszczelności (100 m). Poza cechami praktycznymi, zegarek Tissot odznacza się też elegancją w każdym calu.

Zegarek ADRIATICA, A3646.9214Q, Damski

Zegarek ADRIATICA, A3646.9214Q, Damski

Wyjątkowo nowoczesną opcją jest zegarek Atlantic. Wystarczy tylko rzut oka na ten model, aby wiedzieć, że jest to produkt niezwykły. W tym wypadku też mamy do czynienia z mechanizmem kwarcowym, kopertą ze stali szlachetnej i skórzanym paskiem. Trzeba podkreślić, że produkt jest wyposażony w datownik oraz wskaźnik dnia tygodnia oraz dnia miesiąca.

Zegarek Certina, C001.647.17.057.10, Męski, DS Podium Big Size Chrono Precidrive WRC Rally Poland 2016 Limited Edition

Zegarek Certina, C001.647.17.057.10, Męski, DS Podium Big Size
Chrono Precidrive WRC Rally Poland 2016 Limited Edition

Jaki wybrać zegarek dla kobiety?

Jeśli szukacie prezentu dla waszej kobiety, to zegarek także potrafi świetnie wyrazić uczucia oraz pokazać, że zależy wam na tej osobie. Wybierając podarek z tej kategorii należy przede wszystkim zwrócić uwagę na walory estetyczne. Zegarek Certina nie ma żadnych problemów ze spełnieniem najwyższych standardów w tym aspekcie. Został on starannie wykonany, a producenci zadbali o dosłownie każdy detal. W tym przypadku też mamy kwarcowy mechanizm. Z kolei stal szlachetna z powłoką PVD, z której została wykonana koperta i bransoleta, to materiał gwarantujący użytkowanie na długie lata.

Zegarek Casio, GMA-S120MF-7A2ER, Damski, G-SHOCK

Zegarek Casio, GMA-S120MF-7A2ER, Damski, G-SHOCK

Dobrym pomysłem na prezent jest zegarek Calvin Klein. Każda kobieta na pewno doceni ten nowoczesny model, który wyróżnia ten produkt spośród innych. Ten sprzęt nie tylko znakomicie odmierza czas, ale można także stanowić świetną ozdobę do wielu wyjściowych stylizacji.

Zegarek Pierre Ricaud, P22035.1143Q, Damski

Zegarek Pierre Ricaud, P22035.1143Q, Damski

Co zrobić, aby cały ten dzień był wyjątkowy?

Pamiętajcie, że sam prezent to nie wszystko. Walentynki to szczególne święto, które powinno być obchodzone w wyjątkowy sposób. Poza podarkami warto także pamiętać o uroczystej kolacji i wypadzie na miasto, aby zabawić się i spędzić ten dzień w towarzystwie drugiej połowy.