Podaj nazwę, symbol lub fragment symbolu zegarka lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.

Czy warto zamówić zegarek Tissot z grawerem?

08-09-2020

Grawerowanie zegarków cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ można w ten sposób spersonalizować zegarek Tissot dla siebie lub innej osoby.

To idealny sposób na to, aby oryginalnie przekazać swoje życzenia, myśli lub najskrytsze uczucia. Grawer na zegarku wygląda bardzo efektownie i stanowi piękną oraz trwałą pamiątkę.

Zegarek Tissot z grawerem - na jaką okazję?

Grawerowanie zegarka to idealny pomysł na prezent i podkreślenie naszych wyjątkowych zamiarów. Sprawdza się w każdej sytuacji. Jest świetnym wspomnieniem, pamiątką i dodatkiem na wiele długich lat.

Zegarki z grawerem dajemy z okazji:

Pierwszej Komunii Świętej,
osiemnastych urodzin,
rocznicy ślubu,
awansu,
jubileuszu kariery zawodowej,
wielu innych ważnych wydarzeń w życiu.

Co można wygrawerować na zegarku?

Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest wygrawerowanie napisu. Istnieje jednak również możliwość wykonania logotypu, znaku itp., aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz. Może to być: serce, logo firmy, znak przyjaźni, czy cokolwiek innego, co będzie chciał przekazać klient. W przypadku nietypowych pomysłów warto skontaktować się z pracownikami w celu omówienia niestandardowego zamówienia.

Kupując zegarek Tissot dla siebie można spersonalizować go takimi informacjami jak:

imię i nazwisko,
grupa krwi,
bardzo ważna data w naszym życiu,
myśl,
cytat,
sentencja.

Ile kosztuje grawerowanie zegarka?

Decydując się na zamówienie zegarka, którego cena wynosi minimum 300 zł, możemy liczyć na grawerowanie gratis. W przypadku tańszych zamówień trzeba liczyć się z dodatkowym, niewielkim kosztem w wysokości 30 zł.

Grawer może być wykonany na kopercie, zapięciu albo bransolecie. Nie obowiązuje żaden limit znaków, a jedynym ograniczeniem jest wielkość elementu, na którym wykonywane zostanie grawerowanie.

Trzeba wziąć również pod uwagę to, że na deklach zegarków producenci zamieszczają wiele informacji dotyczących marki, logotypu, klasy wodoszczelności, materiału z jakiego został wykonany itd. Nasi pracownicy zawsze konsultują się z klientem w celu ustalenia szczegółów, gdzie ma być wykonana dedykacja oraz jej objętość.

Grawerowanie wykonane jest w technologii laserowej, a więc zegarek Tissot i jego mechanizm są w pełni bezpieczne. Tego typu zamówienie nie ma możliwości zwrotu, ponieważ wykonane jest na indywidualne zamówienie i ciężko byłoby ponownie sprzedać taki produkt.

Grawerowanie nie wpływa na gwarancję zegarka. Jest ona zachowana bez względu na to, czy zegarek Tissot jest z grawerem, czy bez.

Wygrawerowany zegarek Tissot to najpiękniejsza pamiątka na całe życie.

Zegarek Tissot z grawerem to prezent doskonały, uniwersalny, osobisty, praktyczny oraz wyjątkowo sentymentalny. Decydując się na taką usługę, należy dokładnie zastanowić się nad treścią dedykacji i wybrać sklep, który posiada fachowców z doświadczeniem oraz dysponuje wysokiej jakości sprzętem technologicznym.

W kilkudziesięciu znakach można zawrzeć naprawdę wiele ważnych dla nas informacji. Decydując się na grawerowanie zegarka jako prezent, możemy umieścić głębokie przesłanie, piękny cytat albo po prostu imię z datą.

Poniżej można znaleźć kilka prostych przykładów w przypadku grawerowania sentencji:

Carpe Diem
Spiesz się powoli
Czas przemija – My nie
Zawsze jesteś w samą porę
Zawsze jest czas na Miłość
Z Tobą zawsze mi po drodze
Bądź Panem/Panią swojego czasu
Niech odmierza same szczęśliwe chwile.
Czas to pieniądz. W dowód uznania za Twoją pracę
Jesteśmy wieczni i nieskończeni jak czas